IM Constructions jaunumi 2017

Darbi runā vairāk nekā vārdi, tāpēc pēc mazāk aktīva perioda mūsu jaunumu sadaļā, ir laiks atkal uzrunāt mūsu esošos un potenciālos klientus ar SIA IM CONSTRUCTIONS  aktualitātēm.

Pēc vairākām sezonām stikla un celtniecības nozarē, atgriežamies pie savām saknēm – stikla konstrukcijām, kā arī papildinām savu piedāvājumu ar stikla un metāla konstrukciju furnitūru.

Rūdīta stikla konstrukciju ražošana ir viens no galvenajiem SIA IM CONSTRUCTIONS darbības virzieniem. Mūsdienu modernajā arhitektūrā un hi-tech stila laikmetā stikla konstrukcijas tiek izmantotas it visur, gan māju apdarē, gan biroju telpās kā atdalošās sienas, kā arī tirdzniecības un banku ēkās. Tas viss pateicoties stikla konstrukciju spējai sniegt unikālu, vieglu un izsmalcinātu izskatu jūsu telpām, kā arī ne mazāk svarīga ir šī materiāla ugunsdrošība.

Piedāvājam bīdāmās durvis, stikla sienas, dušas sienas, trepju  un balkonu margas, durvis mājās un uzņēmumos, kā arī citas konstrukcijas.

Mūsdienu konstrukcijas praktiski neiztiek bez metāla, kā arī daudzas stikla konstrukcijas tiek kombinētas tieši ar metāla elementiem (lifta šahtas, margas, jumti uc.), tāpēc savā piedāvājumā esam iekļāvuši arī darbu ar metāla konstrukcijām. 

Kā arī sezonas jaunums – pilnstikla konstrukciju furnitūra un nerūsejošā tērauda norobežojošo konstrukciju jeb margu furnitūra. Katalogu meklējiet: http://glassfit.lv/

Uzkrājot pieredzi un paplašinot darbības loku, SIA IM CONSTRUCTIONS spēj sniegt klientiem kvalitatīvu pilnu ražošanas ciklu, no projektēšanas līdz montāžas darbiem.

Līdz ar Jauno gadu nākušas jaunas vēsmas, jauni mērķi un apņemšanās, tai skaitā, atkal biežāk informēt jūs par jaunumiem un aktuāliem piedāvājumiem.

Ar padarīto un aktualitātēm var iepazīties mūsu facebook lapā.